Mikuláš medzi seniormi

Deň ako každý iný a predsa pre našich seniorov bol niečím zvláštny. Dňa 5. decembra 2013 sme sa všetci vrátili aspoň na chvíľočku do detských čias. Do nášho zariadenia zavítali v popoludňajších hodinách Mikuláš spolu s čertom, ktorí okrem balíčkov so sladkosťami a vitamínkami rozdávali radosť a úsmev na tvári. Otvorenie tohto posedenia otvorila riaditeľka zariadenia, PhDr. Alena Lišková.
Program spestrili naše pracovníčky zariadenia, ktoré si ako prekvapenie pre všetkých pripravili tri country tance. Bola to ich premiéra. Vystúpenie sa všetkým veľmi páčilo. Celé podujatie spríjemňovali svojim krásnym spevom aj dievčatá z Detského folklórneho súboru Kamenček, čo vytváralo krásnu atmosféru. Mikuláš s čertom za doprovodu harmoniky  navštívili aj našich seniorov, ktorí už nevládzu vstať a nedokážu si prísť po mikulášsky balíček sami. Ich oči hovorili za všetko. A potešenie bolo aj na našej strane. Videli sme na nich, že tento deň stál za to! Keď sa radosť rozdáva, vraj sa sama zdvojnásobuje. A tak to bolo aj teraz.

Po krásnom programe sme sa všetci presunuli do našich spoločenských priestorov, kde nás čakalo občerstvenie. Tam sme sa všetci ešte dlho rozprávali a tešili sa z peknej akcie. Rozžiarené tváre a vyčarené úsmevy seniorov nás opäť presvedčili, že Mikuláš poteší človeka v každom veku.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA 1462840_683099588387073_56473182_n 1465256_683099791720386_1433392541_n OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA mik